KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016075
nr 1301 6075
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, kvinnostudie. Olja på duk, 72x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:25:52
300 kr
350 kr
400 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler